Facility management

V oblasti facility managementu se vám komplexně postaráme o vaši budovu. Trvale hlídáme její provoz a náklady na její provoz vč. zajištění všech podpůrných procesů, jako jsou organizace a koordinace oprav, rekonstrukcí, dostaveb, úklidu, ostrahy a zajišťování plnění všech legislativních povinností, zejména revizí vyhrazených technických zařízení (elektrických, plynových, tlakových, zdvihacích, požárně-technických atd.)

Komplexní řešení revizí

Každou nemovitost, halu i provoz pomůžeme dát do stavu řádného plnění všech legislativních povinností, zejména revizí vyhrazených technických zařízení (elektrických, plynových, tlakových, zdvihacích, VPPO, hasicích přístrojů, hydrantů, požárně-technických atd.)

Úklid prostor

Vaši klienti pochválí čistotu vašich toalet a areálu. Zajistíme řádný úklid prostor v čase kdy tato práce uživatele nejméně obtěžuje, s jasným plánováním prací a nákladů na tyto činnosti. Součástí služby je i úklid a údržba venkovních prostor celoročně.

BOZP, PO, EKO

Naši poradci vám pomohou dát do pořádku a trvale udržovat agendy bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie (agenda odpadů a ovzduší) v řádném stavu plnícím legislativní požadavky. Náš pozitivní auditing provede pravidelně kontrolu a ihned navrhuje pro klienta možná řešení s jasnou definicí časové náročnosti, úkonů a nákladů nutných ke sjednání nápravy.

Správa ICT řešení

Každý areál, provoz, budova či továrna má dnes potřebu informačních technologií. Naši lidé nastaví vaše ICT do požadovaného stavu a tento stav uhlídají. Současně zajistíme, aby počítačová síť a ICT infrastruktura splňovala požadované bezpečností standarty. Služba je předem jasně definována vč. časové náročnosti a měsíčního nákladu pro vaše snadné plánování. Pravidelný monitoring a reporting je samozřejmostí. Uhlídáme vaše náklady na ICT.

Účetní služby

Máme pro vás připraveno účetní oddělení, které zajistí nejen vedení účetní agendy, DPH a mezd vč. mezinárodních standardů, ale také jsme připraveni s daňovým poradcem vytvořit pro vás efektivní a bezpečný systém správy této agendy. Pro dálkovou správu a sdílení dokladů disponujeme špičkovou technologií bezpečného datového skladu.

Marketing a propagace

Každé aktivum je třeba propagovat. Naši grafici, designeři a marketingový specialisté připraví komplexní mix pro efektivní marketing a propagaci vašeho projektu. Od přípravy logotypů, firemních tiskovin, grafických návrhů tiskovin, plošných reklam, mediální kampaně, webových stránek, správy profilů na sociálních sítích, až po měření efektivity těchto kampaní. Uhlídáme vaše náklady na marketing.

Vzdělávání

Dnes již samozřejmostí je vzdělávání pracovníků, od e-learningu až po klasická školení ve firmách. My se specializujeme na školení lidí zejména v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, školení vedoucích pracovníků, školení v oblasti ekologie, odpadů a ovzduší. Uhlídáme všechny termíny a lhůty při zajištění kvality a dobré ceny za vzdělávání pracovníků.

Správa dokumentace

Máme pro vás připraveno datové centrum a datový sklad, který vám umožní sdílet vaše dokumenty s vašimi pracovníky kdekoliv. Naše centrum disponuje moduly např. pro správu účetních dokladů, revizních zpráv zařízení, projektových dokumentací staveb, business inteligence a řadou dalších. Naše flexibilní technologie umožňuje připravit modul pro správu a analýzu jakékoliv vaší agendy v datové podobě. Uhlídáme pořádek ve vašich datech a vy vždy naleznete informaci, kterou hledáte.

Dohledové centrum

Dohledové centrum poskytujeme na moderní technologii DC PORT, kdy můžete sledovat co se děje v areálu pomocí webových kamer, senzorů a čidel, ale také lze pravidelně monitorovat a analyzovat předem definované data, stavy a situace. Budete mít přehled co se děje.