Pořízení aktiva

Samozřejmostí každého pořízení aktiva je ověření co nejvíce rizik a zjištění neznámých. Naši lidé vám pomohou ve všech jednáních, ale také při zajištění právního, technického a ekologického due diligence. Pomůžeme vám s volbou vhodné struktury transakce vč. konzultace s daňovým poradcem.

Development

V developmentu nemovitostí a aktiv disponujeme špičkovým týmem projektových manažerů, kteří disponují rozsáhlou zkušeností z řady odvětví a trhů. Připravíme váš projekt téměř od A-Z. Eliminujeme rizika, vyjednáme potřebné, po celou dobu přípravy projektu hlídáme klientům čas a peníze.

Inženýrská činnost

Disponujeme zkušenými odborníky v oblasti inženýrské činnosti. Projednáme vše s dotčenými úřady a sousedními vlastníky. Získáme všechna potřebná povolení a souhlasy k dodržení časového harmonogramu projektu. Vzniklé problémy řešíme okamžitě.

Projektová dokumentace

Součástí přípravy každé investice je nutnost vypracování projektových dokumentací. Naše společnost má vlastní projekční organizaci, která je připravena zahájit práce na vaší zakázce okamžitě a vypracovat projektové dokumentace pro všechny stupně řízení a povolení. Disponujeme zkušeností z více než 300 staveb.

Marketing a propagace

Každé aktivum je třeba propagovat. Naši grafici, designeři a marketingový specialisté připraví komplexní mix pro propagaci vašeho projektu. Od přípravy logotypů, firemních tiskovin, grafických návrhů tiskovin, plošných reklam, mediální kampaně, webových stránek, správy profilů na sociálních sítích, až po měření efektivity těchto kampaní.

Získávání nájemníků

Protože nám záleží na vašem úspěchu, aktivně pomáháme získávat dlouhodobé nájemníky pro vaše nemovitosti a zákazníky pro vaše aktiva. Se zákazníkem jednáme k jeho maximální spokojenosti, tak, aby požadované zákaznické změny byly efektivní a nezatěžovali zbytečně pronajimatele.

Poradenství

Po celou dobu přípravy a realizace investice jsou vám k dispozici naši odborníci v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, ekologie, energetiky, informačních technologií, architektury, stavební projekce, inženýrské činnosti, práva a daňové problematiky.